Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 967 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miškusová Miškusová
realadr@realadr.sk
00421911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Realitná kancelária Realadr s.r.o. Ponuka Prenájom

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Kmetové namestie
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
35 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
17.05.2022
Aktualizované
17.05.2022
Cena 550,00 €
Miškusová Miškusová Súkromná inzercia
Kontaktovať inzerenta 00421911495385

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Realadr s.r.o. Ponuka Prenájom krásného 2-izbového bytu s rozlohou 35m2 v lukratívnej lokalite priamo v centre Starého mesta, Župné námestie, Bratislava I - Staré Mesto. Byt sa nachádza na 3. NP bytového domu. Dispozične je byt riešený netradičnou kompletne zariadenou obývačkou s nábytkom, prepojenou s kuchynským priestorom vybaveným spotrebičmi (chladnička, mraznička, el. Rúra, sporák, mikrovlnná rúra, práčka) a manželskou spálňou so vstavanými skriňami s dostatkom úložného priestoru pre Vaše veci. Zvyšnú časť bytu tvorí kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Poplatky za energie a optický internet v hodnote 100 eur/mes. a pripočítajú k výške mesačného nájmu. Byt sa nachádza priamo v historickom centre Starého mesta na Župnom námestí kúsok od Michalskej brány. Lokalita sa vyznačuje kompletnou občianskou vybavenosťou, blízkosťou potravín, obchodov, služieb, kaviarní či reštaurácií. V okolí je dostatok zelene a parkov určených na rekreáciu. Byt je vhodný pre pár alebo 1 osobu. Zvieratá nie sú problém Cena. 550 €/ vrátane opt. internetu Energie:+ 100 €/mes. Voľný od 1.5.2022 V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, alebo cez whatsapp, Viber na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385 Cena je udaná vrátane energii, pripočítava sa depozit a odmena.