Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 736 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr.  Miriam Horňáková maklér
Mgr. Miriam Horňáková
miriam.hornakova@lexxus.sk
+421 907 642 522

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS | LUKRATÍVNA LOKALITA NA HRADNOM KOPCI - DOM S POZEMKOM

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Rubinsteinova
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
286 m2
Celková plocha
286 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
6
Pridané
02.01.2023
Aktualizované
16.03.2023
Mgr. Miriam Horňáková LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 907 642 522

Popis nehnutelnosti

Spoločnosť LEXXUS, a.s. ponúka na predaj lukratívny rezidenčný pozemok s rodinným domom vo vyhľadávanej lukratívnej lokalite ČERVENÝ KRÍŽ.

Dvojpodlažný rodinný dom, ktorý bol skolaudovaný a uvedený do používania v rokoch 1971-1972 sa nachádza v radovej uličnej zástavbe so vstupom cez predzáhradku (PREDNÉ ÁTRIUM) zo strany Rubinsteinovej ulice.

Technické parametre:
Rodinný dom má technické prízemie – kotolňa, veľká izba/ hobby room, dve predsiene, práčovňa s WC, pivnica, garáž a schodisko. Poschodie zo strany Rubinsteinovej ulice predstavuje obytnú časť domu. Na poschodí je 6 izieb - 2 krát obývačka , 3 spálne a izba, ktorá má kuchynku a sociálne zariadenie na konci predĺženého traktu, dve chodby, dve kúpeľne, špajza a dve toalety. Z obývacích izieb je priamy výstup do záhrady, do ZÁHRADNÉHO ÁTRIA.
Dom je udržiavaný a je napojený na všetky infraštruktúrne siete mestskej časti.
Použitý stavebný materiál sú pórobetónové tvárnice (dnes Ytong) - výborná nosnosť (udrží niekoľko podlaží - možná nadstavba), murivo sa vo výrobnom procese napeňuje a tak je tepelnou izoláciou (bez zateplenia vhodné na výstavbu pasívneho domu), objemovo stály, akumuluje teplo, odoláva dobre vlhkosti.
Predná fasáda je zakrytá materiálom Slovinyl Siding. Okná sú zdvojené, v spálňovom trakte sú nové plastové okná. Okná zo strany ulice sú doplnené žalúziami. Rovná strecha je v dobrej kondícii (nikde nezateká). Vykurovacia sústava domu je centrálna, zdroj je plynový kotol v dobrej kondícii a je pravidelne servisovaný. Na poschodí sú liatinové radiátory a klasický tehlový krb. Podlahy sú prevažne z PVC krytiny a keramickej dlažby.

Rodinný dom so zastavanou plochou a nádvorím s výmerou 286m2 a s pozemkom s výmerou 271m2 sa nachádza vo vyhľadávanej lukratívnej lokalite ČERVENÝ KRÍŽ Bratislava – Staré Mesto.
ZÁHRADNÉ ÁTRIUM s nádhernými ružami, ovocnými, okrasnými a ihličnatými stromami vytvára veľmi príjemné prostredie s pekným výhľadom. Vďaka átriu je interiér domu lepšie presvetlený a vytvára bližší kontakt majiteľov s prírodou bez narušenia súkromia.

CENA NEHNUTEĽNOSTI: 1 milión Eur.

TOPPONUKA