Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
314 701 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Alla Farkaš maklér
JUDr. Alla Farkaš
alla.farkas@lexxus.sk
+421 918 868 901

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom - zariadený 5i byt pri Horskom parku, BAI

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Hriňovská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
195 m2
Celková plocha
223 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
5
Pridané
06.02.2020
Aktualizované
29.05.2020
Cena 2 450,00 €
JUDr. Alla Farkaš LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 918 868 901

Popis nehnutelnosti

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponuka na prenájom veľkorysý 5i byt v lukratívnom prostredí v blízkosti Horského parku na Hriňovskej ul.BAI

Výmera bytu 195,40 m2 + 15,50 m2 terasa + 7,15 m2 balkón + 5,35 balkón + pivničná kobka.

Dispozícia: vstupná chodba s dostatkom úložného priestoru a komorou, priestranná, dobre presvetlená obývacia izba s krbom a kuchyňou, spálňa so samostatnou kúpeľňou a wc, dve detské izby, ďalšia spálňa s kúpeľnou.
Byt sa prenajíma kompletne zariadený: kuchynská linka so spotrebičmi, práčka, sušička, dostatok úložného priestoru ,klimatizácia v každej miestnosti, vonkajšie elektricky ovládane žalúzie.

K bytu je možné si prenajať podzemne parkovanie v garáži + 120 Eur/mes+DPH. Vonkajšie parkovanie v areáli je bezplatné.

Byt sa nachádza v lukratívnom prostredí v blízkosti Horského parku, v uzavretom, stráženom 24/7 areáli, ktorý ponuka možnosti pre relax, oddych a zabezpečí pohodlie a súkromie pre náročného klienta.

Cena: 2450 Eur/mes + energie 250 Eur/mes +DPH.

TOPPONUKA