Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 488 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Roman Weidinger
kancelaria@roweservices.eu
+421905477843

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

RoWe Services │ PRENÁJOM │3-izb. byt, Exnárova 43, Ružinov, Bratislava II - KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Mestská časť
Štrkovec
Ulica
Exnárova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
82 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
26.02.2024
Aktualizované
19.03.2024
Cena 750,00 €/mes.
Roman Weidinger RoWe Services
Kontaktovať makléra +421905477843

Popis nehnutelnosti

Property agentúra RoWe Services, s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti prenájmu od roku 2006, ponúka na:

PRENÁJOM: 3-izb. byt, Exnárova 43, Ružinov, Bratislava II - TOP BYT

Základné informácie:
✔ Byt je nanovo zrekonštruovaný, vymaľovaný v 02/2024, pripravený pre nového podnájomníka.
✔ 2 / 7 posch.
✔ 1x výťah.
✔ Výmera 68 m2 + 2 x balkón o výmer 6 m2 + pivnica 3  m2.
✔ Kompletne zariadený, s možnosťou dozariadenia vlastným nábytkom.
✔ Priestranná kuchyňa so zabudovanými elektrospotrebičmi, vrátane umývačky riadu, elektrickej rúry, mikrovlnnej rúky, balkón o výmere 1,5 m2.
✔ Obývačka s jedálenským stolom integrovaná do obývacej zóny, vybavená klimatizáciou a prístupom na balkón.
✔ Samostatná, nepriechodná spálňa so vstavanou skriňou na mieru, manželskou posteľou, balkón o výmere 4,5 m2.
✔ Kompletne zariadený moderným nábytkom.
✔ Kúpeľňa s priestranným sprchovým kútom, zvlášť WC.

Výhody:
✔ Kompletne zrekonštruovaný bytový dom: Ponúka moderné bývanie s vysokým štandardom - zateplený objekt, plastové okná pre optimálnu izoláciu, nové rozvody pre bezproblémovú prevádzku, výťah pre komfortný prístup a optický internet pre rýchle pripojenie.
✔ Absolútne centrum Ružinova: Byt sa nachádza v najžiadanejšej časti Ružinova, ktorý prináša dokonalú symbiózu mestského života a pohodlia.
✔ Skvelá dostupnosť do centra mesta: Či už preferujete bicykel, pešiu chôdzu alebo verejnú dopravu, z tohto bytu sa dostanete do srdca Bratislavy rýchlo a pohodlne.
✔ Bytový servis: Možnosť poskytnutia prechodného alebo trvalého pobytu, resp. potvrdenia pre Políciu SR.

Od kedy a pre koho je byt určený?
✔ Ponuka je aktuálna podpisom zmluvy.
✔ Vítaná je rodina s deťmi, resp. pár.
✔ Domáce zvieratá nie sú povolené.

Podmienky nájmu:
✔ Byt je nanovo vymaľovaný a uprataný. Jednorázový poplatok za vymaľovanie (850€) a za upratovanie (380€) musí uhradiť podnájomca pri ukončení podnájomnej zmluvy. Ak dĺžka nájmu prekročí štyri roky, poplatok za maľovanie sa neúčtuje.
✔ Každých 6 mesiacov počas trvania nájmu property agentúra zabezpečuje hlbkové upratovanie, pričom náklady (približne 380€) sú rozdelené medzi prenajímateľa a podnájomcu, každý hradí 50%.Mesačný nájom, vrátane platby Správcovi:
Cena pre 2 osoby: 750€ + 40€ za elektrinu + KTV + net. Za každú ďalšiu osobu sa pripočíta 50€.

Pri podpise zmluvy sa platí:
1x nájom.
1x kaucia.
1x provízia.
+ 170 € notárska zápisnica.

Transparentné vyúčtovanie energií, ktoré sa prepisujú u dodávateľa.
Právna istota pre podnájomníka – zmluvu spisuje notár formou zápisnice.

Kontakt:
PRE NAJRÝCHLEJŠIU odpoveď volajte: Senior property manager: Roman Weidinger, 0905 477-843 (10:00 – 20:00 hod.). Volania preferované pred správami.PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE TENTO BYT POD SPRÁVOU PROPERTY MANAGEMENTU OD ROWE SERVICES?

PROFESIONÁLNA KOMUNIKÁCIA: Rýchle a efektívne riešenie akýchkoľvek otázok alebo problémov týkajúcich sa bytu počas trvania celého zmluvného vzťahu.

PRAVIDELNÁ ÚDRŽBA A UPRATOVANIE: Zabezpečenie pravidelných kontrol a údržby bytu, čo zaručuje jeho dlhodobý dobrý stav. Ponúkame tiež možnosť pravidelného upratovania 1x za 14 dní za sumu: 60 €.

BEZPROBLÉMOVÁ ADMINISTRATÍVA: Všetky administratívne záležitosti týkajúce sa nájmu sú rýchlo a profesionálne vybavené, podnájomca neprichádza do kontaktu s majiteľom.

DÔVERYHODNOSŤ: Vychádzajte z dôveryhodnosti a skúseností našej property agentúry, ktorá má vynikajúce hodnotenie 4,9 na Google a pôsobí na realitnom trhu už od roku 2006.

PROFESIONÁLNA SPOLUPRÁCA S ODBORNÍKMI: V rámci celého procesu prenájmu vám zabezpečujeme prístup k širokému tímu odborníkov vrátane property managerov, kolegov z oblasti realít a notára pre zabezpečenie právnych formalít súvisiacich s prenájmom.PREČO SÚ POPLATKY ZA VYMAĽOVANIE A UPRATOVANIE SÚČASŤOU NÁJMU POD SPRÁVOU ROWE SERVICES?

ZABEZPEČENIE VYSOKÉHO ŠTANDARDU: Naším cieľom je, aby každý podnájomník nastúpil do bytu, ktorý je v dokonalom stave. Vymaľovanie a dôkladné upratovanie po každom podnájomníkovi zabezpečujú, že byt vždy spĺňa naše vysoké štandardy kvality a čistoty.

TRANSPARENTNOSŤ A FÉROVOSŤ: Chceme, aby naši klienti vedeli, čo môžu očakávať. Poplatky za vymaľovanie a upratovanie sú jasne definované v podnájomnej zmluve a zodpovedajú skutočným nákladom na tieto služby. Týmto spôsobom zabezpečujeme, že všetko je transparentné a férové.

KONZISTENTNOSŤ V KVALITE: Bez ohľadu na predchádzajúceho podnájomníka alebo jeho návyky, každý nový podnájomník môže očakávať rovnaký vysoký štandard bývania od prvého dňa svojho nájmu.