Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Slávik
slavik@europareality.sk
0907592856

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom luxusný 3-izb. byt BA Ružinov - NOVOSTAVBA

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Mlynské nivy
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
78 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
29.10.2021
Aktualizované
27.07.2022
Cena 820,00 €/mes.
Ján Slávik Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom nový, moderne zariadený, luxusný a klimatizovaný 3-izbový byt v Bratislave - Ružinove, v novostavbe NUPPU na ulici Mlynské Nivy.
Byt má rozlohu 78 m2 (z toho je balkón 4,7 m2) a nachádza sa na 3/7 podlaží bytového domu s výťahom. Pozostáva z predsiene, prepojenej kuchyne s obývacou časťou, dvoch spální, kúpeľne a samostatného WC.
K bytu prislúcha nadštandardne veľké garážové státie (14,9 m2) v podzemnej garáži a pivničná kobka (2,7 m2). Je možné využívať aj spoločenské priestory s menšou posilňovňou..
Byt je na začiatku Ružinova v blízkosti centra mesta. Nachádza sa v novovybudovanej štvrti novostavieb, v okolí je vlastný park s oddychovými zónami.
V blízkosti MHD zastávky, obchody a reštaurácie.

Nájomné 820 €/mesiac vrátane garážového státia a kobky + energie 250 EUR/mesiac vrátane internetu a TV.

Byt je voľný od 1.9.2022

Kontakt: Ján Slávik tel: 0907 592 856 mail: slavik@europareality.sk