Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 069 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM 3 izbový Jégeho Ružinov BA EXPISREAL

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Jégého
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
15.10.2020
Aktualizované
20.10.2020
Cena 810,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom zariadený  3 izbový byt na Jégeho ulici v Ružinove s krásnym výhľadom do parku. Nachádza sa na zvýšenom prízemí, Kuchyňa je kompletne zariadená, možnosť prenajať aj po izbách samostatne.

Jednotlivé izby majú po 22 m2 + 22m2 + 16m2,

Orientácia do parku.

Byt sa nachádza v kompletne občiansky vybavenej lokalite, v blízkosti je množstvo obchodov, Trhovisko Miletičová, dobrá dostupnosť MHD do zvyšných častí mesta, možnosti kultúrneho vyžitia, či už na posedenie pri káve po dlhom a namáhavom dni na balkóne alebo množstvo kultúrnych a športových voľnočasových aktivít. napr v blízkosti štadión Ondreja Nepelu.

Cena je 810 s energiami a internetom., možnosť prenajať izby samostatne po 270€.

Voľný ihneď.

Radi Vám zodpovieme Vaše otázky na 0951 165 717