Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 944 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Adriana Talašová
adriana@happyreal.sk
0911264730

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 3 izb. byt Košická ul.

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Košická
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
78 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
15.11.2022
Aktualizované
25.11.2022
Cena 700,00 €/mes.
Adriana Talašová Happy real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt na Košickej ulici v Bratislave, mestská časť Nivy. Byt má rozlohu 78 m2. Súčasťou bytu sú dve loggie. Výhodou bytu je, že disponuje troma samostatnými izbami. Kompletná dispozícia bytu: chodba, 3 x izba, kúpeľňa, toaleta, šatník, kuchyňa, komora, 2 x loggia. Nachádza sa na 4/6 posch. Jedná sa o novší obytný dom s vynikajúcou polohou a bohatou infraštruktúrou v bezprostrednom okolí (reštaurácie, obchody, trhovisko Miletičova, Dulovo námestie).
Prenajíma sa čiastočne zariadený.

Byt bude voľný od 01.01.2023.

Cena za prenájom je EUR 700,-/mesiac + náklady na energie vo výške EUR 220,- (studená a teplá voda, kúrenie, elektrina, plyn). V nájomnom nie sú zahrnuté náklady na internet.
Budúci nájomník nehradí províziu realitnej kancelárii!

V prípade záujmu o obhliadku a bližšie informácie kontaktujte tel.č. +421 911 264 730!