Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 101 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ľuboš  Michalík maklér
Ľuboš Michalík
lubos.michalik@domypreludi.sk
903374550

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

RUŽINOV - Byt s dobrou dispozíciou na Sklenárovej ul.

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Sklenárova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
78 m2
Celková plocha
78 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
08.09.2022
Aktualizované
21.09.2022
Cena 224 999,00 €
Ľuboš Michalík Domy pre ľudí s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame vám na predaj dobre dispozične riešený väčší trojizbový byt v dobrej časti Ružinova. Vďaka väčšej výmere , dispozícii a samostatnej kuchyni je možné ľahko prerobiť byt na 4 izbový.

VÝMERA, DISPOZÍCIA:
Byt dispozične pozostáva z 3 miestností + samostatná kuchyňa, WC spojené s kúpeľnou. Nachádza sa na zvýšenom prízemí (cca 2 metre od zeme) zo 6 poschodí.
Výmera bytu vrátane pivnice: 78.62m2, z toho pivnica cca 3m2

STAV:
Byt je kompletne zrekonštruovaný: má novú elektrinu + poistky, plastové okná so žalúziami, nové laminátové podlahy + dlažbu v kuchyni, kúpeľni a na chodbe, nové interierové dvere so zárubňami, zmodernizovaná kúpeľňa s novou sanitou. V byte nie je kuchynská linka, je urobená kompletná príprava na osadenie novej kuchynskej linky. V prípade záujmu je možné dorobiť kuchynskú linku na príplatok podľa priania klienta.

LOKALITA, BYTOVY DOM:
Ružinov Sklenárová ulica, v okolí celková občianska vybavenosť - školy, škôlky, obchody, výborné dopravné napojenie na všetky smery. V tesnej blízkosti bytového domu je detské ihrisko, a park. Parkovanie je verejné pred bytovým domom. Bytový dom prešiel takisto rekonštrukciou - nový výťah, fasáda, modernizácia vchodu, nové stúpačky.[pdf]

Naša spoločnosť Domy pre ľudí ponúka kompletné služby spojené s predajom nehnuteľnosti. A to kvalitné právne služby - naše zmluvy sú autorizované a poistené pre prípad spôsobenej škody u advokáta. V prípade záujmu o financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom hypo Vám zabezpečíme hypoporadenstvo u našich špecialistov. Ak sa rozhodnete financovať hypotéku prostredníctvom nás, uhradíme za Vás znalecký posudok, návrh na vklad záložného práva a návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností. Zabezpečujeme a sprocesujeme kompletný realitný servis - sme s Vami od prvej obhliadky až po odovzdanie nehnuteľnosti.