Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 554 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Liliana Čerteková
liliana@mgreal.sk
0907417900

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Obchodný priestor 129m2, Gaudi, Bazova ul., Nivy

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Bazová
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
129 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Novostavba
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
29.03.2022
Aktualizované
05.05.2022
Cena 0,00 €
Mgr. Liliana Čerteková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na zámenu s rezidenčnou nehnuteľnosťou (možnosť doplatenia rozdielu) komerčné priestory v lokalite Bratislava-Ružinov-Nivy, Bazová ul., v polyfunkčnom objekte Gaudi. Plocha: úžitková 129,3m2.  Prízemie so vstupom z ulice a výkladmi. Podlaha: dlažba. Okná: hliníkové. Open-space priestor so zázemím (toaleta, sprcha, kuchynka). Stav objektu: novostavba (2007). Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: centrálna klimatizácia. Výhody: lokalita Nivy, výborná občianska vybavenosť, obchody, kaviarne, park a zeleň.