Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
321 669 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Lukáš Horný
horny@expisreal.sk
0917 382 504

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM priestranný 1-izbový byt v RUŽINOVE na Haburskej ulici.Expisreal

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Haburská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
43 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
23.10.2020
Aktualizované
23.11.2020
Cena 500,00 €/mes.
Ing. Lukáš Horný Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0917 382 504

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom  1.izbový ,pekný, slnečný  ,rekonštruovaný byt pre  max 2 osoby - nefajčiara,.Súčasťou bytu je aj loggia. 

Lokalita-Bratislava Ružinov /Haburská

Rozloha bytu je  43 m2  a nachádza sa na 3/12 poschodí s dvomi výťahmi v Ružinove na Haburskej ulici. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, izby, kuchyne, kúpeľne s vaňou a samostatného WC.

Byt je plne zariadený nábytkom, chladnička, plynový sporák, práčka, mikrovlnka, LCD televízor, rozkladacia rohová kožená sedačka. K dispozícii je aj pivnica v suteréne domu. Bez domácich zvieratiek.
Je to vynikajúca lokalita, v okolí športoviská, Work -outové ihrisko,jazero Štrkovec, dobré spojenie MHD, dobrá občianska vybavenosť, možnosť parkovania pri dome. Možnosť pri-objednania káblovej televízie a internetu nad rámec podnájmu.
Byt je voľný od 01.11.2020.
Mesačný nájom pre jednu osobu je 450,- € + energie 50,- €
Depozit vo výške 500,- €

K bytu bude začiatkom roka 2021 možnosť prenájmu samostatnej garáže pri Štrkoveckom jazere,stále je možné parkovať na verejných parkovacích plochách.