Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 297 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM 1 izbový Trenčianska Ružinov BA EXPISREAL

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Mestská časť
Nivy
Ulica
Trenčianska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
38 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
23.09.2020
Aktualizované
23.10.2020
Cena 400,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom veľmi čistý a kompletne zariadený,  jednoizbový byt na ulici Trenčianska. Byt je na 2. poschodí a v panelovom dome je výťah. Byt sám o sebe je veľmi priestranný avšak ak by Vám nestačil úložný priestor k dispozícii je aj pivnica v suteréne. Hoci je byt v pôvodnom stave, je veľmi dobre udržiavaný. Byt je riešený vstupnou chodbou na ktorej je samostatné WC a taktiež kúpeľňa s vaňou, z vstupnej chodby je možné prejsť do obývacej miestnosti z ktorej sa taktiež ide do samostatnej kuchyne.

Kompletná občianska vybavenosť, v blízkosti autobusová stanica NIVY, banky, nemocnica, obchody s potravinami aj špecifickým sortimentom a samozrejmosťou rôzne možnosti kultúrneho vyžitia.

Cena vrátane energii je 400 €/mesiac

dostupné od 1.11.2020

radi Vám zodpovedáme Vaše otázky na 0951 165 717