Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 643 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Marian Gergeľ maklér
Ing. Marian Gergeľ
marian.gergel@lexxus.sk
+421 917 633 001

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj, novostavba útulného 1i apartmánu s balkónom v Ružinove

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Ondavská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
27 m2
Celková plocha
27 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Počet izieb
1
Pridané
13.05.2021
Aktualizované
17.12.2021
Cena 111 500,00 €
Ing. Marian Gergeľ LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 633 001

Popis nehnutelnosti

Na predaj, útulný 1i apartmán v takmer novostavbe obytného domu v blízkosti centra mesta na Ondavskej ulici, Ružinov, BA II. Príjemný apartmán v tichej jednosmernej uličke, v budove dokončenej v roku 2021, má rozlohu 21,3 m2 s pivnicou (v cene 3.000,-€)(4m2) a balkónom (1,8m2) a je situovaný na 4./ 5.posch. s novým výťahom. Štýlový a svetlý apartmán s dostatkom úložného priestoru, v skvelej lokalite, sa predáva s priestorom na kuchynskú linku v štandarde, obklady, dlažby, plávajúca podlaha, interiérové dvere, sprchový kút a kvalitná nemecká sanita Villeroy Boch či Grohe v kúpeľni s priestorom na práčku. V apartmáne s výhľadmi na Ružinov a ikonické novostavby mesta, dotvárajú ideálne bývanie v kompletnej občianskej vybavenosti (v pešej dostupnosti potraviny, drogéria) a zelene či obľúbenej oddychovej zóny Štrkoveckého jazera.. Moderné prevedenie v kompletne zrekonštruovanej budove s nízkymi nákladmi, atraktívna poloha v tichej uličke avšak pri centre mesta a Štrkovci, zaručia nadštandardné bývanie s výhľadom na Ružinov. Jedinečná bratislavská lokalita spájajúca ticho úzkych uličiek a ruch veľkomesta ponúka pohodlné bývanie. Oceníte množstvo príležitostí na zdravú prechádzku okolo jazera či ako aj blízky Park Jama, NTC Arena či Zimný štadión všetko vhodné na aktívny relax. Komfort strategickej polohy v tesnej blízkosti centra mesta aj bohatá občianska vybavenosť: potraviny, pošta, banka alebo lekáreň. Nespornou výhodou je blízkosť hlavného cestného ťahu a výborné napojenie na diaľničné obchvaty a zástavky MHD.