Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 203 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 2 izbový, moderný byt Hrachová Ružinov-Bratislava, novostavba EXPISREAL

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Hrachová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
57 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
18.10.2020
Aktualizované
18.10.2020
Cena 500,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom moderne zariadený 2izbový byt na prízemí s terasou a záhradkou. Byt sa nachádza v Bratislave, v mestskej časti Ružinov na Hrachovej. 

Byt má vstupnú chodbu, komoru, kuchyňu s elektrickou rúrou, chladničkou a mrazničkou s jedálenským stolom pre 4 osoby, obývačku s rozťahovacím gaučom, konferenčným stolíkom, a Tv, samostatnú spálňu so šatníkom, kúpeľňu s vaňou, s toaletou a práčkou. Na oknách sú automatické rolety, ktoré izolujú byt pred vonkajším chladom alebo teplom. Do záhradky, kde sa nachádza terasa spoločne so záhradným nábytkom sa dostanete cez spálňu, alebo obývačku. Pred bytovkou je gril s posedením, dostupný pre obyvateľov areálu bez poplatku. 

Výhody:

Bezpečnosť. Dobrá dostupnosť do ostatných častí Ružinova a do centra. Autobusová zastávka 5minút pešo od bytu pre trolejbus 201,202,208. Parkovanie priamo pred bytom bez poplatku. v blízosti sa nachádzajú potraviny, reštaurácie, kaviarne, pekáreň, fitness centrum, lekáreň a veľa ďalších. 

Cena nájmu celkovo je 650€ (500€ nájomné + 150€ energie, internet a TV)

Pri podpise zmluvy sa platí výška celkového nájmu 

Byt je vhodný pre 1-2 osoby bez domácich zvieratiek.
Voľný ihneďWe offer for rent a modern furnished 2-room apartment on the ground floor with a terrace and garden. The apartment is located in Bratislava, in the town part Ružinov on Hrachová.

The apartment has an entrance hall, pantry, kitchen with electric oven, refrigerator and freezer with dining table for 4 people, living room with sofa bed, coffee table, and TV, separate bedroom with wardrobe, bathroom with tub, toilet and washing machine. The windows have automatic blinds that insulate the apartment from external cold or heat. The garden, where there is a terrace together with garden furniture, can be reached through the bedroom or living room. In front of the apartment is a barbecue with seating, available to residents free of charge.

Advantages:

Security. Good access to other parts of Ružinov and to the center. Bus stop 5 minutes walk from the apartment for trolleybus 201,202,208. Parking directly in front of the apartment free of charge. Nearby there are groceries, restaurants, cafes, bakery, fitness center, pharmacy and much more.

The total rental price is 650 € (500 € rent + 150 € energy, internet and TV)

When signing the contract, the amount of the total rent is paid 

The apartment is suitable for 1-2 people without pets.

Available immediately