Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
326 036 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Peter Herka maklér
Mgr. Peter Herka
peter.herka@axisreal.sk
0949 531 333

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL:: 2-izb. byt s oddel. izbami, BA II. Ružinov, Podlučinského

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Podlučinského
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
47 m2
Celková plocha
47 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
30.11.2020
Aktualizované
07.03.2021
Cena 520,00 €/mes.
Mgr. Peter Herka Axis Real
Kontaktovať makléra 0949 531 333

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka s dostupnosťou ihneď na prenájom 2-izbový byt v mestskej časti Bratislava II Ružinov, Podlučinského ulica. Nachádza sa na zvýšenom prízemí trojposchodového zatepleného domu. Rozloha bytu je 47,5 m2. V prípade záujmu možnosť uloženia bicyklu v zdieľanej pivnici.

STAV BYTU:
Byt je možné prenajať ZARIADENÝ aj NEZARIADENÝ (momentálne v stave ako na fotkách). Podľa dohody so záujemcom možnosť dozariadiť novým nábytkom. Byt je čiastočne zrekonštruovaný, prerobená kúpeľňa, plastové okná, plávajúce podlahy. V kuchyni sa okrem kuchynskej linky nachádza aj veľká lavica s úložným priestorom (na foto) a demontovateľný stôl. Internet si nájomca vybavuje na svoje meno, v byte je natiahnutý optický aj metalický kábel.

PLATBA:
Cena prenájmu vrátane energií je 520 eur. Vratný depozit v rovnakej výške. Provízia realitnej kancelárie vo výške 235 eur.

LOKALITA:
Veľmi dobrá tichá lokalita, dom obklopený zeleňou, veľmi blízko napojenia na obchvat cez Gagarinovu ulicu. Supermarket LIDL sa nachádza len 3 minúty od domu. Bezproblémové parkovanie.

/ 2-IZBOVÝ BYT / PRENÁJOM / RUŽINOV / PODLUČINSKÉHO / LIDL GAGARINOVA / NEZARIADENÝ / ZARIADENÝ /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.