Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 623 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Misksuova andrea
realadr@realadr.sk
00421911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenajom 1 izb. bytu v bytovom dome Octopus na Zá

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Záhradnícka
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
40 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
22.02.2021
Aktualizované
22.02.2021
Cena 400,00 €
Misksuova andrea Súkromná inzercia
Kontaktovať inzerenta 00421911495385

Popis nehnutelnosti

Prenajom 1 izb. bytu v bytovom dome Octopus na Záhradníckej ulici zariadený byt s presklenou loggiou. Mraziarenska, Bratislava I - Staré Mesto Vstup do objektu je cez vrátnicu s 24 hod. službou. Jedná sa o stavbu európskeho štandardu. Byt má južnú orientáciu do vnútorného nádvoria, je plne zariadený, kuchyňa je vybavená varnou rúrou, keramickou platňou, odsávačom pár, chladničkou... Kúpeľňa je vrátane pračky. Izba ma rozťahovaciu posteľ-sedačku + Francúzku posteľ a veľkú nábytkovú stenu. K cene nájmu treba prirátať cenu za správu bytu, energie, opčne kabel TV. Cena 370 + Správa domu + Ele + opcia - Kabel TV V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385. Cena je udaná vrátane energii, pripočítava sa depozit a odmena.