Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 706 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miškusová Miškusová
realadr@realadr.sk
00421911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 1,5izbového bytu v Ružinove, na ulici Zi

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Zimna
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
50 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
14.09.2020
Aktualizované
14.09.2020
Cena 580,00 €
Miškusová Miškusová Súkromná inzercia
Kontaktovať inzerenta 00421911495385

Popis nehnutelnosti

Prenájom 1,5izbového bytu v Ružinove, na ulici Zimná, 3.poschodie. Z chodby je naľavo vstup do samostatnej kúpeľne so sprchovacím kútom, práčkou a samostatného WC, obe komplet prerobené. Napravo sa nachádza veľká obývačka so vstavanou skriňou so zrkadlami pozdĺž celej steny. Izba je zariadená rohovým gaučom, odkladacia skrinka, veľká TV, domáce kino. Z obývačky je vstup na balkón. Z chodby sa prechádza priamo do kuchyne, kde je chladnička s mrazničkou, umývačka, plynový sporák s elektrickou rúrou, varná kanvica, základné domáce vybavenie (riady, taniere, poháre, príbor) a taktiež sedenie a stolík. Z kuchyne sa vchádza do menšej spálne s 2posteľou, komodami na oblečenie a poličkou na odkladanie vecí. Byt sa nachádza vo vynikajúcej dostupnosti MHD smerom do mesta a iné smery (linky 8, 9, 39, 61, 50, 96, 196, 78...). Bezproblémové parkovanie v okolí bytovky.V pešej blízkosti je kompletná občianska vybavenosť (obchody, školy, škôlky, AVION na skok apod.). Byt sa prenajíma komplet zariadený, v cene je vysokorýchlostný optický internet a TV, a aj energie. Cena. 580 e . Byt je ideálny pre 1-2 osoby. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385