Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 389 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Liliana Čerteková
liliana@mgreal.sk
0907417900

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom komerčného objektu: sklady, kancelárie, spevnená plocha, Žabí majer

Typ
Prenájom
Mesto
Rača
Ulica
Staviteľská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
2000 m2
Celková plocha
2000 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
02.08.2022
Aktualizované
02.08.2022
Cena 0,00 €/mes.
Mgr. Liliana Čerteková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom priemyselný areál v lokalite Žabí majer, Bratislava-Rača, Staviteľská ul.

Plechový sklad 1800m2, nevykurovaný, nezateplený, svetlá výška 11m, betónová podlaha. Možnosť manipulácie s vysokozdvižným vozíkom. 

Spevnené plochy 2000m2. V rámci areálu je k dispozícii 2-podlažná administratívna budova (rok výstavby 2013) o celkovej výmere 300m2 (2x150m2, 2 kuchynky, sprchy, wc) vhodná aj ako predajný priestor (veľké vstupné dvere).

Možnosť vykladania a otočenia kamiónov. Elektrina, plyn, kúrenie, voda, sprcha. Zabezpečovací a kamerový systém. Uzamykateľný areál. Cena dohodou. Províziu neplatíte!