Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
258 363 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing.Katarína Pírová
pirova@karinpartners.sk
0948 922 599

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

CENA DOHODOU:NA PREDAJ 3-PODLAŽNÝ DOM S DVOMA BYT.JEDNOTKAMI A GARÁŽOU

Typ
Predaj
Mesto
Rača
Ulica
Úžiny
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
300 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
16.04.2018
Aktualizované
16.04.2018
Cena 1,00 €
Ing.Katarína Pírová KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 922 599

Popis nehnutelnosti

MoŽNÁ DOHODA NA CENE.

Ponúkame na predaj 3-podlažný rodinný dom v Rači s dvoma bytovými jednotkami. Dom bol postavený v roku 1974 z tvárnic zo škvarobetónu, s nosnou železobetónovou konštrukciou, s plochou strechou, napojený na všetky inžinierske siete (plyn, elektrina, voda, kanalizácia, pevná telefónna linka, širokopásmový internet, káblová televízia v predzáhradke).

Pozostáva z 3 nadzemných podlaží, vykurovanie je ústredným kúrením napájané plynovým kotlom.

Dom je v pôvodnom stave s dčiastočnými úpravami (rekonštrukcia kúpelní, opravená strecha 2017), nezateplený, pôvodné drevené okná, podlahy linoleum a dlažba, pôvodný elektrický, plynový a kúrenársky rozvod, vyžaduje rekonštrukciu v rozsahu podľa predstáv kupujúceho.

Dispozičné riešenie je nasledovné:

Na 1. nadzemnom podlaží  (pri pohľade z ulice suterén) JE SAMOSTATNÁ BYTOVÁ JEDNOTKA pozostávajúca z: 2 izieb, kuchynky, kúpeľňe s WC, skladového a technického priestoru, s prístupom do záhrady.

Na 2. nadzemnom podlaží (pri pohľade z ulice prízemie) sa nachádza WC, komora, kuchyňa, obývacia miestnosť, garáž.

Na 3. nadzemnom podlaží  sa nachádzajú 3 obytné miestnosti, kúpeľňa s wc, terasa a balkón.

 

Dom má celkovú úžitkovú plochu zhruba 300 m2, na terasovitom pozemku s celkovou výmerou 400 m2, ZP 123 m2.

Záhrada je terasovitá, pod poslednou terasou je garáž, ktorá slúži ako sklad. Je prístupná zo záhrady zadnou bránou po schodoch, ako aj zo Sadmelijskej ulice cestičkou medzi garážami a plotom susedných pozemkov.Bez tiarch.

Cena vrátane provízie RK. Kontakt na obhliadku a informácie o nehnuteľnosti: Ing.Katarína Pírová, 0948 922 599, pirova@karinpartners.sk.