Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
232 162 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Sylvia Ovšiaková
s.ovsiakova@gmail.com
0948401661

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 1 izbový byt na ul. Hornádska v Bratislave

Typ
Predaj
Ulica
Hornádska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
37 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
24.06.2017
Aktualizované
20.08.2017
Sylvia Ovšiaková Reality Ùsmev s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj zariadený 1 izbový byt na ul. Hornádska v Bratislave.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: Jadro, WC je oddelené v kúpelni je sprchovací kút, pračka, umývadlo so zrkadlom. V kuchyni je kuchynská linka so spotrebičmi, sporák, mikrovlnná rúra, nová chladnička. V izbe je sedacia, súprava, skriňa a stolík s TV. Podlahy sú v celom byte plávajúce, okná nové plastové. Celý bytový dom je novo-zateplený, vchod upravený na čip, nové schránky.
Byt v bytovom dome na Hornádskej ulici Vám zabezpečí príjemné bývanie v tichom prostredí plnom zelene.


Plocha: úžitková 37m2, pivnice 2m2. Nachádza sa na 7. poschodí z 7 s výťahom. Podlaha: plávajúca. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička, mikrovlnka.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: televízor, internet. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu, zateplený bytový dom.

Cena 63 000 € DOHODA NA CENE MOŽNÁ !!!

Informácie a obhliadky:

Reality Úsmev s.r.o
Europeum Business Centrum
(oproti Prezidentskému palácu)
Suché Mýto, blok A, 1.p
81103 Bratislava

tel. 0948401661
info@realityusmev.sk