Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
314 539 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ingrid Hercegová maklér
Ingrid Hercegová
apartim@apartim.sk
0903 510 353

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Apartim s.r.o prenajme 2izb byt s balkónom v novostavbe STROM

Typ
Prenájom
Ulica
Podunajská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Celková plocha
55 m2
Počet izieb
2
Pridané
04.12.2019
Aktualizované
06.05.2020
Cena 550,00 €
Ingrid Hercegová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903 510 353

Popis nehnutelnosti

Apartim s.r.o prenajme pekný, kompletne zariadený 2 izbový byt na Podunajskej ulici v novostavbe STROM s garážovým státím.

Celková podlahová plocha bytu je 55m2, má veľký balkón a pivnicu. Byt sa nachádza na 2. posch. v 3 poschodovom polyfunkčnom objekte s výťahom.

Dispozične byt pozostáva z kuchyne, ktorá je spojená s obývacou izbou, samostatnej spálne s veľkou šatníkovou skriňou, kúpeľne so sprchovým kútom spojenej s WC. Byt je kompletne zariadený a vybavený. Na balkón sa vchádza z obývačky.

K bytu prislúcha garážové státie v suteréne domu, odkiaľ sa výťahom vyveziete až k bytu.

Byt je veľmi slnečný, presvetlený a nachádza sa v blízkosti malého Dunaja. V okolí je výborná občianska vybavenosť, Billa, Lidl, Kaufland, TESCO, lekárne, kaviarne, reštaurácie, Vrakunský lesopark s detským ihriskom a bufetom, možnosť športového vyžitia na korčuliarsko - cyklistickej hrádzi.

Byt je voľný od 01.01.2020.

Cena prenájmu vrátane garážového státia a energií je 550,- EUR.

Pri podpise zmluvy sa hradí jedno mesačné nájomné vo výške 550,-EUR, depozit vo výške 550,-EUR a sprostredkovateľská provízia vo výške 500,-EUR.

Kontakt:
Mgr. Simona Hercegová
0904 095 181

apartim@apartim.sk
www.apartim.sk