Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 666 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miškusová Miškusová
realadr@realadr.sk
00421911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 2,5 izbového bytu(52 m2) v príjemnej lo

Typ
Prenájom
Ulica
Baltská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
60 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
14.09.2020
Aktualizované
14.09.2020
Cena 580,00 €
Miškusová Miškusová Súkromná inzercia
Kontaktovať inzerenta 00421911495385

Popis nehnutelnosti

Prenájom 2,5 izbového bytu(52 m2) v príjemnej lokalite Podunajských Biskupíc na Baltskej ulici. Zateplená novostavba 4. poschodie / 6. Byt je čiastočne zariadený. Prístup do bytu osobným výťahom. Byt zahŕňa balkón(3,7m2) s výhľadom na časť Biskupíc. Stručný popis : kúpeľňa s veľkou vaňou, menšia miestnosť, ktorá sa dá využiť ako šatník, kuchyňa s linkou s keramickou varnou doskou, chladnička, plávajúca podlaha + dlažba v kuchyni, drevené interiérové dvere, drevene zárubne.V blízkosti výborná občianska vybavenosť (4 supermarkety, banky…),napojenie na MHD, rýchle napojenie na diaľnicu, bezproblémové parkovanie priamo pri dome. Byt voľný hneď. Cena: 580 eur / vrátane energií-. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385.