Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 501 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Tóth
info@realityusmev.sk
908153937

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Bratislava/Podunajská/Garsónka+parkovacie miesto

Typ
Predaj
Ulica
Podunajská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
19 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
02.10.2020
Aktualizované
29.10.2020
Lukáš Tóth Reality Ùsmev s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Reality Úsmev ponúka na predaj garsónku vhodnú na podnikanie (kancelária) alebo ako štartovací byt, prípadne ako investíciu. Byt sa nachádza v Podunajských Biskupiciach na Podunajskej ul. Výhodou bytu je, že má v obývacej izbe vysoký strop pod ktorý sa dá umiestniť konštrukcia na oddychovú časť. Byt sa nachádza na prízemí bytového domu postaveného pred 4 rokmi. Dispozícia: Vstupná chodba s kuchyňou, obývacia izba/spálňa, kúpeľňa so sprchou a toaletou, vonakšie parkovacie státie (v cene bytu). Byt je rozlohovo menší, ale veľmi útulný. V izbe sa nachádza sklopná posteľ vyrobená na mieru, skrinka pod a nad TV. V malej kuchynskej časti je umiestnená pračka. Byt má vlastný kotol. Na oknách sú nalepené fólie, vďaka nim nie je vidieť z ulice do bytu. Na oknách sú vonkajšie žalúzie. Sklená výplň okien má v sebe špeciálnu fóliu vďaka ktorej sú nerozbitné. Rozloha bytu je 19 m2. Pivničná kôpka má 1,94 m2. Parkovacie státie je o rozlohe 13 m2. Byt je kúpou voľný. cena bytu 75.000 Eur vrátane parkovacieho státia v prípade vážneho záujmu dohoda možná cena zahŕňa aj províziu a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti v prípade financovania kúpy bytu prostredníctvom hypotekárneho úveru úver vybavíme za vás bližšie info telefonicky alebo na osobnej obhliadke 0908 153 937 /Tóth zabezpečenie bezpečných obhliadok počas COVID 19 samozrejmosťou SLEDUJTE NÁS AJ NA FACEBOOKU A NA iNSTAGRAME