Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 101 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ľuboš  Michalík maklér
Ľuboš Michalík
lubos.michalik@domypreludi.sk
903374550

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BA/PETRŽALKA - 4i byt s loggiou za najlepšiu cenu

Typ
Predaj
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Žehrianska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
87 m2
Celková plocha
87 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Pridané
24.08.2022
Aktualizované
22.09.2022
Cena 229 990,00 €
Ľuboš Michalík Domy pre ľudí s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj 4 izbový byt v panelovom bytovom dome v dobrej časti Petržalky na Žehrianskej ulici. Nachádza sa na 6. poschodí v 8 poschodovom bytovom dome. Na poschodí sa nachádzajú iba 2 byty.

b]DISPOZÍCIA, STAV:
Byt je po čiastočnej staršej (cca 20 ročnej) rekonštrukcii, ktorá zahŕňala - výmenu okien za plastové, nové podlahové krytiny, rekonštrukciu kúpeľne a WC (vymurovanie jadra + obklady) výmenu sanity a kuchynskej linky so spotrebičmi. Elektrické rozvody v byte neboli menené.
Byt dispozične pozostáva z 4 oddelených miestnosti + samostatná kuchyňa + samostatné WC + samostatná kúpeľňa s vaňou a umývadlom.
Celková výmera: 86,55m2 z toho: byt 81m2 + 3,5m2 loggia + 2m pivnica. Podlahová plocha bytu bola pri modernizácii zväčšená o loggiu, ktorá bola obmurovaná s doplneným plastovám oknom s izolačným sklom.

BYTOVÝ DOM, OKOLIE
Bytový dom postupne prešiel modernizáciou - výmenou vnútorných rozvodov (stúpačky), nové výťahy, modernizácia vstupnej chodby, vymaľovanie spoločných priestorov. Nachádza sa v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou - v okolí bytového domu sa nachádzajú viaceré potraviny: TESCO, FOODFARM, BILLA, LIDL, SLNECNICE MARKET (lekáreň, drogéria, a pod.). V bezprostrednej blízkosti sa nachádza aj detské ihrisko, škôlka a 2 základné školy.

PARKOVANIE:
Parkovanie je zabezpečené na parkovisku pred bytovým domom. Okolie Žehrianskej ulice je v zóne riešeného parkovania mestskou časťou BA - Petržalka, kde sú všetky miesta v okolí vyhradené pre rezidentov - obyvateľov mestskej časti Petržalka [pdf]

NAŠE SLUŽBY
Táto nehnuteľnosť je ponúkaná prostredníctvom spoločnosti Domy pre ľudí - v provízii sprostredkovateľa sú zahrnuté poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti - základný poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľnosti vo výške 66€, poplatky za overovanie podpisov predávajúcich na zmluvách, vypracovanie zmlúv a autorizácia zmlúv advokátom, poistenie pre prípad spôsobenej škody do výšky 1,5mil€, hypotekárne poradenstvo a kompletný realitný servis.