Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 706 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
RNDr. Anna Capková maklér
RNDr. Anna Capková
anna@axisreal.sk
0948 700 109

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

GARÁŽ v podzemnej garáži, NOVOSTAVBA, BA V. Petržalka, Lužná ul.

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Lužná
Typ nehnuteľnosti
Malé objekty, garáže
Plocha priestoru
18 m2
Pridané
05.09.2020
Aktualizované
21.09.2020
Cena 90,00 €/mes.
RNDr. Anna Capková Axis Real
Kontaktovať makléra 0948 700 109

Popis nehnutelnosti

POPIS PRIESTORU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom samostatnú uzamykateľnú GARÁŽ s rozlohou 18,59 m2 nachádzajúcu sa na -1. podlaží v podzemných garážach objektu na ulici Lužná v mestskej časti Bratislava V. Petržalka. Garáže sú súčasťou novostavby bytového komplexu situovaného v blízkosti centra mesta.

STAV PRIESTORU:
Garáž so samostatnou manuálnou bránou a ELEKTRICKOU PRÍPOJKOU (vlastný elektromer). Vjazd do podzemných garáží je zabezpečený cez 2 automaticky sa otvárajúce garážové brány na diaľkové ovládanie z ulice Lužná. Súčasťou komplexu je výťah (do garáží sa dostanete len s čipovou kartou) a kamerový bezpečnostný systém.

PLATBY:
Nájom 110,- eur, provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 60,- eur. DEPOZIT majitelia garáže NEVYŽADUJÚ.

LOKALITA:
Garáž v podzemnej garáži sa nachádza v novostavbe komplexu na Bosákovej a Lužnej ulici vo vyhľadávanej lokalite Bratislava V. Petržalka s výbornou dostupnosťou do centra mesta.

/ PODZEMNÁ GARÁŽ / PRENÁJOM / NOVOSTAVBA / BRATISLAVA V. PETRŽALKA / LUŽNÁ ULICA /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.