Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
381 028 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Dušan Sopóci
sopoci@mgreal.sk
0905 552 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Lacné administratívne priestory od 18 m2, Bratislava Petržalka

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Kremnická
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
20 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
12.03.2019
Aktualizované
09.05.2023
Cena 15,00 €/m2/mes.
Ing. Dušan Sopóci MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 552 697

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory v Bratislave-Petržalke, na  Kremnickej ulici. Lokalita s dobrou dostupnosťou na diaľničný obchvat aj do centra mesta (autom aj MHD). Kancelárie sa nachádzajú na  1p. vo výmere od 20 do 42 m2. Klimatizácia je v priestoroch orientovaných na juh.   Ďalšie vybavenie: plastové okná, otvárateľné, umývadlá, toalety na chodbách na každom úseku, internet (Isper alebo vl.provider).  Prístup do budovy 24/7. Bezpečnosť: alarm, kamerový systém. Parkovanie: pred budovou za poplatok 15 €/m2/mesiac alebo v okolí.  Možnosť zriadenia sídla firmy (10,- €/mes.).  Cena: 15 Eur m2/mes (v cene nájomného sú zahrnuté aj služby: vykurovanie, upratovanie spoločných priestorov, vodné-stočné). V cene nie je spotreba el.energie, tú platí klient podľa skutočnej spotreby. Províziu neplatíte.