Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 689 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vojtech Bátora
batora@columba.sk
+421 911 149 921

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kancelársky priestor o rozlohe 32,5 m2 v Petržalke

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Kremnická
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
32 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
14.12.2021
Aktualizované
14.12.2021
Cena 357,50 €/mes.
Vojtech Bátora COLUMBA Real Estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 911 149 921

Popis nehnutelnosti

V ponuke COLUMBA Central nájdete na prenájom kancelársky priestor, ktorý sa nachádza na Kremnickej ulici v obci Bratislava-Petržalka.

Popis a stav nehnuteľnosti: kancelária o rozlohe 32,5 m2 sa nachádza v administratívnej budove, iba pár minút od centra mesta. Priestory sú zabezpečené bezpečnostným a kamerovým systémom. Kancelária má vysoké stropy a veľké okná. Je vhodná aj na vzdelávanie či fotoateliér. Budova je v tichej ulici, kde sú rodinné domy. Pred budovou je možnosť prenajať si parkovacie miesto za 50 € mesačne.

Cena 357,5 €/mesiac + elektrina

V cene nájmu je zahrnuté vodne-stočné, OLO, spoločné priestory (upratovanie, svetlo), ale elektrina v kancelárii je fakturovaná podľa skutočnej spotreby, každá kancelária má svoj elektromer.

Prístup do budovy je non-stop.

Info: Od 01.03.2022 je voľna kancelária s výmerou 70 m2 a kancelária s výmerou 24 m2. K dispozícii sú voľné aj ihneď 2 sklady vedľa seba na 1.poschodí pri kanceláriách a samostatná garáž alebo sklad vhodný aj pre e-shopy s výmerou 40 m2.

Pomáhajte: Prenájmom tejto nehnuteľnosti prostredníctvom našej realitnej kancelárie zároveň pomôžete spoločnosti priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar postupne napĺňať ich hlavné motto ...aby každé dieťa malo rodinu.

V prípade záujmu o prenájom tejto nehnuteľnosti alebo len o ďalšie informácie, ktoré ste sa tu nedozvedeli kontaktujte: Vojtech Bátora, e-mail: batora@columba.sk, tel.: 0911 149 921.