Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 482 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Maklér BA12
misovichova@karinpartners.sk
0911 48 48 02

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom GA v novostavbe - Petržalka

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Bzovícka
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
30 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Pridané
23.09.2020
Aktualizované
18.10.2020
Cena 470,00 €/mes.
Maklér BA12 KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0911 48 48 02

Popis nehnutelnosti

Ponúkam na prenájom garsónku v novostavbe v Petržalke.

Dispozícia bytu:

Byt má 30 m2. Pozostáva z izby vrátane kuchyne a kúpeľne. K bytu patrí aj  balkón - 2m2. Byt prenajímame komplet zariadený. Tohto času prebieha zariaďovanie s úplne novým nábytkom. 

Byt bude k dispozícii cca k 1.11.2020 pre jednotlivca bez zvieratka. 

Okolie:

Úplná občianska vybavenosť - obchody, nemocnica, nákupné centrum Slnečnice, MHD. Cena je v prípade jednotlivca 470€ (vrátane energií)Depozit: 470€Provízia: 300 €Pre vážny záujem ma neváhajte kontaktovať: 0904 948 584 alebo emailom: eli.misovichova@gmail.com.