Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 374 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ján Badinka maklér
Mgr. Ján Badinka
jan.badinka@lexxus.sk
+421 915 570 802

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM - 1i kompletne zariadený byt, Rovniankova, BA V

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Rovniankova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
36 m2
Celková plocha
36 m2
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
1
Pridané
20.09.2018
Aktualizované
21.07.2022
Cena 430,00 €/mes.
Mgr. Ján Badinka LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 915 570 802

Popis nehnutelnosti

Na prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt na ulici Rovniankova v Petržalke
Byt sa nachádza sa 8./12. poschodí bytového domu, výmera bytu je 36 m2. Byt je po staršej rekonštrukcii. Dispozícia bytu: vstupná predsieň z ktorej sa vchádza do izby, samostatnej kuchyne vybavenej spotrebičmi a kúpeľne so sprchovým kútom a WC. V byte je dostatok úložného priestoru. K dispozícii pre nájomcu je aj pivnica v suteréne domu.
Bytový dom je po kompletnej rekonštrukcii.
LOKALITA: Výhodou bytu je dobrý dostup do centra mesta i na diaľnicu D1 a D2. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza Kaufland i ďalšie obchody.
CENA: 430,- €/mes.+ energie 120,- €/mes, vrátane internetu a TV od UPC. Pri podpise zmluvy sa platí 1 mes. nájom, vratná kaucia a provízia pre RK.
Byt je voľný na prenájom od 1.9.2022.
TOPPONUKA