Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
269 149 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Adriana Buríková
adriana.burikova@artegos.eu
0950 861 583

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Luxusný 1 izbový byt s klimatizáciou

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Zuzany Chalupovej
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
29 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Pridané
12.08.2018
Aktualizované
12.08.2018
Cena 360,00 €/mes.
Bc. Adriana Buríková Artegos s.r.o.
Kontaktovať makléra 0950 861 583

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom slnečný moderný 1-izbový byt v novosavbe Slnečnice, Bratislava V, Petržalka.  

 Dispozícia bytu:

 Ponúkam na prenájom slnečný moderný 1 izbový byt v novostavbe Slnečnice, Bratislava V, Petržalka. Plocha bytu je 29 m2. Nachádza sa na 6. poschodí bytového domu s výťahom. Byt je úplne nový, kompletne zariadený. V byte sú plastové okná, bezpečnostné dvere, plávajúca podlaha, vstavaná skriňa so štedrým úložným priestorom, kúpelňa so sprchovým kútom a práčkou, elegantná plne vybavená kuchynská linka, mikrovlnka s grilom, dvojitá keramická varná doska, chladnička s mrazničkou, rozkladací gauč a ďalší nábytok. K dispozícii je aj klimatizácia a wifi internet. Dispozícia: Predsieň, obývačka spojená s kuchynským kútom, kúpelňa s WC, balkón s výhľadom na detské ihrisko vo dvore. Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (2 minúty pešo k nákupným centrám, reštauráciám, kaviarňam, zastávke MHD, parkovanie). Vzdialenosť do centra 10 minút autom. Cena nájmu je 360,-Eur, cena energií je 130,-Eur. Depozit vo výške 1x nájom + energie. Byt je voľný ihneď.

Cena prenájmu je: 360 Eur + 130 Eur energie

Kontakt: Bc. Adriana Buriková,  Adriana.burikova@artegos.eu, tel.: 0950 861583

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu