Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 944 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jana Tomečková
tomeckova@karinpartners.sk
0911 388 880

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDANÉ !!! NA PREDAJ GARSÓNKA UL. BÉŽOVÁ BRATISLAVA V PETRŽALKA

Typ
Predaj
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Béžová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
27 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Pridané
24.08.2022
Aktualizované
24.11.2022
Cena 1,00 €
Jana Tomečková KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0911 388 880

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj garsónku v novostavbe o výmere 27,21m2 + balkón 5,42m2 v Petržalke, ul. Béžová v projekte Slnečnice, na 4/5 posch. s výťahom. Orientácia bytu: S/SV. Byt bol skolaudovaný v r. 2017, odvtedy nebol obývaný ani prenajímaný.

Byt pozostáva z obývacej miestnosti spolu s kuchynkou /zabudovaná kuchynská linka/, predsieň, kúpeľňa so sprchovým kútom a wc, balkón.

Okná bytu sú plastové, 5-komorový rám so stredovým tesnením, interiérové dvere sú plné, hladké fóliové s obložkovou zárubňou, vstupné dvere sú bezpečnostné a protipožiarne. V kúpeľni je keramická dlažba a obklad, v ostatných častiach bytu je laminátová podlaha.

Možnosť prenajatia vonkajšieho parkovacieho miesta.

Okolie: výborná občianska vybavenosť, tiché, príjemné prostredie s množstvom zelene, parkov a detských ihrísk, materská škôlka, ZŠ, obchody, kaviarne, reštaurácie, v blízkosti: nemocnica s poliklinikou, zástavka MHD, Rusovecké jazero, Petržalská hrádza.

Cena: dohodou, v cene sú zahrnuté kompletné služby RK: vypracovanie všetkých typov zmlúv, poplatky spojené s notárskym overovaním podpisov na kúpnych zmluvách, správny poplatok pri prevode vlastníckeho práva vo výške 66,-Eur na Okresnom úrade, katastrálnom odbore za kúpne zmluvyJana Tomečková, te.: 0911388880, e-mail: tomeckova@karinpartners.sk