Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
258 330 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Kugla
m.kugla@columba.sk
+421 948 773 325

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Garzónka s nádherným výhľadom vo výbornej lokalite - REZERVOVANE

Typ
Predaj
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Osuského
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
30 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
30.11.2017
Aktualizované
26.03.2018
Martin Kugla COLUMBA Real Estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 948 773 325

Popis nehnutelnosti

REZERVOVANE

Ponúkame na predaj garsónku s nádherným výhľadom vo výbornej lokalite.

 

Garsónka sa nachádza na ulici Osuského 1A na 6 poschodí z 12. Podlahová plocha je 30m2 z čoho 4,4 je veľká loggia orientovaná na západ a 1,5m je pivnica. V minulosti prešla kompletnou rekonštrukciou - bolo vymenené umakartové jadro za murované, vymenené rozvody vody a elektriny, urobená nová kúpelňa s WC, kuchynský kút bol premiestnený do vstupnej chodby, okná boli vymenené za plastové, v izbe bol urobený podhľad so vstavanými svietidlami. V izbe je  veľká skriňa typu roldor. V súčasnosti si už vyžaduje drobnú rekonštrukciu (podlahy, oprava stierok, vymaľovanie).Dom je kompletne zrekonštruovaný - zateplený, vymenené rozvody, nové výťahy, zrekonštruovaný vchod - žiadne ďalšie náklady do budúcna. Mesačné náklady sú 90€.Lokalita je nadštandardná - byt je priamo orientovaný na zelený koridor pri Chorvátskom ramene. V bezprostrednej blízkosti bude v budúcnosti vybudované centrum Petržalka City (budúca zastávka električky), avšak územie pred domom je v Územnom pláne zelená plocha a plánuje sa tam až po Chorvátske rameno dobudovať park.

V bezprostrednom okolí - zelená zóna pozdĺž Chorvátskeho ramena, Kaufland (a ďalšia zastávka budúcej električky), DK Zrkadlový háj, nová Petržalská plaváreň, veľký skatepark, tenisové kurty, fitnes, športová hala. Veľký Draždiak a Dunajská hrádza dostupné 5 min bicyklom.

Priamo pri dome zastávka autobusových liniek č. 68, 83, 92, 95, 96, 99, 192, 196, dostupnosť centra (Zochová) 9 min.

 

Prečo byt kúpiť:

- je vhodný pre mladého človeka, alebo pár, s aktívnym životným štýlom

- ponúka výborné dopravné napojenie do celého mesta (+ budúca električka)

- perspektívne lepšie zhodnotenie investície ako v iných častiach Petržalky - vedľa bude v budúcnosti vybudované budúce nové centrum Petržalky

- výhľady z bytu a zelené plochy pred domom však ostanú zachované

 

Cena:  69.900,-€

V cene je kompletný právny a hypotekárny servis a katastrálne poplatky.Kontakt: Martin Kugla, 0948 773 325, m.kugla@columba.sk