Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 727 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe ulica Budatínska, SOLAR, Petržalka

  • Byty, Prenájom, Bratislava V, Petržalka | pic. 0
Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Budatínska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
52 m2
Celková plocha
55 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
06.03.2023
Aktualizované
10.05.2023
Cena 650,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v novostavbe Solar, ulica Budatínska, Petržalka, Bratislava V. Orientácia na východ. Rozloha: 52 m2. Nachádza sa na 9. poschodí. S krásnym výhľadom na Bratislavu. Dispozícia: z obývačky s kuchynským kútom, vstupnej chodby s rolldoor skriňou, priestrannej kúpeľne s vaňou a zo spálne. Nábytok v byte je robený prevažne na mieru a všetky elektrospotrebiče v kuchyni sú vstavané.
Ponúka sa komplet zariadený, s plnohodnotným kuchynským vybavením, internetom a TV s domácim kinom v cene. Byt má klimatizáciu.
Obytnému komplexu prislúcha parkovacia zóna a za budovou je aj oplotený pozemok.
Hneď vo vedľajšej budove je reštaurácia a priamo v budove sú potraviny Malina. V okolí je veľa nákupných možností.
Domáci malý miláčik vítaný. Voľný ihneď. Cena: 650€ plus 150€ energie. KONTAKT: 0903234033