Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 331 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM 2 izbový Šintavská Petržalka BA EXPISREAL

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Šintavská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
72 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
16.10.2020
Aktualizované
19.10.2020
Cena 495,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom krásny, moderný. svetlý byt orientovaný na juho-východ do tichej strany so zeleňou. Byt sa nachádza na prvom poschodí v 8 poschodovom panelovom dome, byt je kompletne zariadený vrátane chladničky, mikrovlnky, práčky klimatizácie a samozrejme internetu a káblovej televízie. Byt bol nedávno vymaľovaný, má veľký šatník, sedaciu súpravu, priestrannú terasu a nachádza sa vo vchode so slušnými susedmi, vchod je taktiež na dvoch elektronických vrátnikov pre lepšie bezpečie.

Kompletná občianska vybavenosť, v blízkosti MHD, BILLA, jazero Draždiak, Slovnaft bajk, Tesco.

Cena nájmu je 495€/mesiac + služby a energie (195 pri 2os).

Radi Vám zodpovieme Vaše otázky na 0951 165 717