Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 531 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PaedDr. Eva Gajdošová maklér
PaedDr. Eva Gajdošová
eva.gajdosova@lexxus.sk
0907816704

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS | vkusne zariadený 2,5i byt na Hrobákovej ulici, Petržalka

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Hrobákova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
63 m2
Celková plocha
63 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
2
Pridané
09.03.2023
Aktualizované
23.03.2023
Cena 600,00 €/mes.
PaedDr. Eva Gajdošová LEXXUS a.s.

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária LEXXUS ponúka na PRENÁJOM vkusne zariadený 2,5-izbový byt na Hrobákovej ulici, BA V. - Petržalka.

Rozloha: 63 m2 interiér Poschodie: 12. z 12.p.

Charakteristika: Kompletne zariadený byt sa nachádza v zrekonštruovanom bytovom dome, ktorý má udržiavaný a zabezpečený vstup do domu. Bytový dom má dva výťahy a pred vchodom do domu veľké parkovisko.

Dispozícia a vybavenie:
Kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi. Spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s veľkou sedacou súpravou, ďalšia miestnosť, ktorá sa slúži ako priestranný šatník. Kúpeľňa s vaňou a samostatné WC. V byte sa nachádza aj práčka a sušička.

Lokalita:
V okolí je kompletná občianska vybavenosť, obchody, veľmi dobrá dostupnosť do mesta. Nadšenci športových aktivít si môžu vychutnať Petržalskú hrádzu, Dostihovú dráhu, športové ihriská.

CENA PRENÁJMU: 600,- EUR/mesiac + 150,-EUR/energie/mesiac.

TOPPONUKA TOPPONUKA
TOPPONUKA