Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 836 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miškusová Andrea
realadr@realadr.sk
911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Realitná kancelária Realadr s.r.o. Ponuka. NOVORO

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Mlynárovičová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
45 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
04.01.2022
Aktualizované
04.01.2022
Cena 520,00 €
Miškusová Andrea Súkromná inzercia

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Realadr s.r.o. Ponuka. NOVOROČNA AKCIA , Prvé 3 mesiace za 520 eur. Prenájom kompletne zrekonštruovaný, klimatizovaný 2i byt (40m2) so zasklenou loggiou na začiatku Petržalky, Mynárovičová ul.,. Pešo 5 min. na električku, tiché prostredie s výhľadom do parku. Pre jedného, max. dvoch nefajčiarov, bez detí a domáceho zvieratka. Byt sa nachádza na 3p. (dva výťahy) a pozostáva z predsiene, obývačky spojenej s kuchyňou, spálne (darkout závesy na mieru), kúpelne s wc a malej pracovne. Prenajíma sa kompletne zariadený s LG smart tv, LG chladničkou, teplovzdušná rúra a varná doska, práčka samsung 2019 a skrine na mieru. V prízemí bytového domu sa nachádza reštaurácia, lekáreň, potraviny 1 min. pešo, 5 min. chôdze na trhovisko a na postu. Lidl, Billa, bankomat tiež v blízkosti. Cena 520€ + energie 100€ Spolu 620€/mes (vrátane energií) a internetu. Cena na prvé 3 mesiace za 520 eur a po 3 mesiacoch sa cena vráti na 620 eur. . k dispozícii od 15.1.2022 resp od 1.2.2022 V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, alebo cez whatsapp, Viber na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385 Cena je udaná vrátane energii, pripočítava sa depozit a odmena.