Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 811 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Vladimír Valentovič
balumbini@gmail.com
0948 283 434

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom viacúčelový bezbariérový priestor 207 m2 s certifikátom zdrav. a soc. starostlivosti, Ševčenkova ul., BA V. Petržalka.

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Mestská časť
Dvory
Ulica
Ševčenkova
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
207 m2
Celková plocha
207 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
10
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
10.01.2022
Aktualizované
10.01.2022
Cena 1 300,00 €/mes.
Mgr. Vladimír Valentovič KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 283 434

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom viacúčelový bezbariérový priestor 207 m2 s certifikátom zdrav. a soc. starostlivosti, Ševčenkova ul., BA V. Petržalka.


Vhodný na akýkoľvek podnikateľský zámer: denný stacionár, správcovská firma, obchodno servisná prevádzka, zdravotné stredisko, tanečné a športové štúdio, prípadne v malom rozsahu aj ako škôlka. Spĺňa certifikát zdravotnej a sociálnej starostlivosti!

Po celkovej rekonštrukcii z roku 2018, ktorá slúžila na špecifické využitie je dispozícia po menších úpravách variabilná, kedže časť priečok v hlavnom priestore 155 m2 je tvorená z SDK priečok, napriek tomu nie je na zahodenie a je naďalej využiteľná.

Momentálne je dispozícia so železobetónového jadra tvorená: vstupnou časťou s recepciou, 2x samostatné kancelárie + WC s umývadlom k nim prislúchajúce, t.j. možnosť využiť ako oddelenú zónu so samostaným vchodom. Separátne mužské a ženské WC s umývadlom a sprchovým kútom, ku ktorým prislúchajú samostatné šatne s predizbami. 3 malé sklady. Samostatný zásobovací vchod s rampou zo zadnej strany budovy. Vysoké stropy cca 3,2m s kazetovými akustickými podhľadmi a zabudovanými svietidlami. Ústredné radiátorové vykurovanie s kalorimetrickými meračmi tepla. Plastové okná Gelean /dvojsklo/. Laminátové dvere a obložkové zárubne. Laminátové podlahy a kobercovina. Internetové optické pripojenie. Časť dispozície je klimatizovaná.

Prietsor je na začiatku Petržalky s dobrou dostupnosťou, občianskou vybavenosťou, čím je predurčený k akémukoľvek využitiu. Je na prízemý, bohato presklený s možnosťou výstavnej plochy.

Cena: 1300.-€/ mesiac + DPH + zúčtovateľná spotreba energií 330.-€/ mesiac vrátane DPH. Optické internetové pripojenie je v réžii nájomcu. Kontakt: Mgr. Valentovič 0948/283434 nostridyven@gmail.com