Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 823 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Jana Frecerová maklér
JUDr. Jana Frecerová
jana@axisreal.sk
0903 408 488

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Garážové státie v novostavbe KOLOSEO, BA III. Nové Mesto, Tomašíkova

  • Malé objekty, garáže, Prenájom, Bratislava III, Nové Mesto | pic. 1
  • Malé objekty, garáže, Prenájom, Bratislava III, Nové Mesto | pic. 0
  • Malé objekty, garáže, Prenájom, Bratislava III, Nové Mesto | pic. 1
Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Tomášikova
Typ nehnuteľnosti
Malé objekty, garáže
Plocha priestoru
12 m2
Typ stavby
Tehlová
Pridané
17.09.2019
Aktualizované
14.02.2020
Cena 65,00 €/mes.
JUDr. Jana Frecerová Axis Real
Kontaktovať makléra 0903 408 488

Popis nehnutelnosti

POPIS PRIESTORU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka do prenájmu parkovacie státie v podzemnej garáži v novostavbe KOLOSEO, mestská časť Nové Mesto, ulica Tomášikova. Cena prenájmu je 65,- EUR mesačne. Garáž je priamo spojená výťahom s obytným domom. Poskytuje tak plné pohodlie a ochranu, nakoľko je toto garážové státie umiestnené na dohľad bezpečnostnej služby, a kamerového systému. Rozloha garážového státia je 12m2.

PLATBY:
Pri podpise zmluvy je potrebné uhradiť: prvé nájomné a kauciu na diaľkové ovládanie (bude vrátená pri ukončení nájmu) vo výške jednomesačného nájmu. Tiež províziu realitnej kancelárii vo výške jednomesačného nájmu.

LOKALITA:
Garážové státie sa nachádza v prestížnej lokalite, hneď vedľa rekreačnej zóny KUCHAJDA a FRESH MARKETU. Neďaleko je OC POLUS. V okolí je plná občianska vybavenosť: reštaurácie, kaviarne, potraviny, banky, pošta, detské ihrisko.

/ PRENÁJOM / KOLOSEO / NOVOSTAVBA / GARÁŽOVÉ PARKOVACIE STÁTIE 12M2 / TOMÁŠIKOVA ULICA / KUCHAJDA /