Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 654 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tatrareal a.s. - Zuzana Galbová
zuzana.galbova@tatrareal.sk
0918730526

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kancelárske priestory na prenájom na Trnavskom Mýte, 61,43 m2

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Škultétyho
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
61 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
18.05.2021
Aktualizované
10.01.2022
Cena 430,00 €/mes.
Tatrareal a.s. - Zuzana Galbová Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Bratislava-Nové Mesto, Škultétyho. Plocha: úžitková 61,43m2. Cena nájmu 430 €/mesiac.

Ponúkame Vám na prenájom Bratislava-Nové Mesto, Škultétyho ulica v polyfunkčnom objekte Dom techniky s 24 hod recepciou, kanceláriu o výmere 61,43 m2 na 1.poschodí / 2NP. Kancelária sa skladá z dvoch miestností.

Dom Techniky sa nachádza za budovou Istroplisu s výbornou dopravnou dostupnosťou. Hneď vedľa sa nachádza predajňa LIDL a možnosťou parkovania zdarma na 1 hod.

Kancelária sa prenajíma nezariadená, budova má nové zrekonštruované toalety, výťah, chodbu.

Možnosť prenájmu parkovacieho státia (50 EUR/mesiac + DPH).

Cena prenájmu 430,00 €/mesiac + 204,56 € energie/mesiac plus DPH, platí sa dvojmesačná kaucia, províziu neplatíte.

Voľná ihneď.