Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
294 575 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Dušan Sopóci
sopoci@mgreal.sk
0905 552 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kancelárske priestory na prenájom, 190 m2 neďaleko OC Polus City Center

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Záborského
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
190 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
05.02.2019
Aktualizované
05.02.2019
Cena 1 300,00 €/mes.
Ing. Dušan Sopóci MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 552 697

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom  v Bratislave v časti Nové Mesto, kancelárske priestory v kompletne zrekonštruovanom dvojpodlažnom rodinnom dome neďaleko OC Polus City Center s  úžitkovou plochou 190 m2 . V prízemí domu sa nachádzajú tri menšie kancelárie, vstupná hala, recepcia, kuchynka a kúpeľňa s WC. V podkroví je priestranný, klimatizovaný, open-space atelier s priamym vstupom na veľkú terasu.Pod domom sa nachádza štýlová pivnička. V dome sú plastové okná so žalúziami, plávajúce podlahy a ústredné vykurovanie. Priestor je zabezpečený pohybovými senzormi a alarmom. Pripojenie na pult centrálnej ochrany. Výhoda: Možnosť bezplatného parkovania pred domom cca 10 áut. Výborná dostupnosť centra mesta a diaľnice. Neďaleko zastávka MHD. Cena prenájmu 1300€/mes. + energie 100€/mes.