Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
331 166 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Vladimír Valentovič
balumbini@gmail.com
0948 283 434

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom priestor/ tanečná sála 58,75m2+ WC a šatňa 8m2, Stromová ul., BA III., Kramáre.

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Mestská časť
Kramáre
Ulica
Stromová
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
66 m2
Celková plocha
66 m2
Typ stavby
Skeletová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
13.05.2021
Aktualizované
13.05.2021
Cena 6,00 €/m2/mes.
Mgr. Vladimír Valentovič KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 283 434

Popis nehnutelnosti

Prenájom priestor/ tanečná sála 58,75m2+ WC a šatňa 8m2, Stromová ul., BA III., Kramáre. Bezbariérovo prístupný priestor o celkovej výmere 66,75m2 sa nachádza na prízemí administratívnej budovy. Ideálne pre fyzioterapeutov, firmu s výstavným priestorom, diagnostiku a športové aktivity. Dispozíciu tvorí veľká “tanečná sála” s pásmi okien pod stropom, WC a šatňa. Možnosť dobudovať sprchu a tým pádom získať certifikát soc. a zdravotnej starostlivosti. Vybavenie: drevená palubová podlaha, stropné akustické podhľady, plastové okná/ vetračky. Vykurovanie teplovzduchom v strope. Recepcia a non stop prístup do budovy. Kuchynka na poschodí. V prípade výpadku prúdu je pripravený záložný zdroj energie. Nutné dobudovať na základe dohody a požiadaviek nájomcu! K dispozícii parkovanie a klimatizované kancelárie. Energetický certifikát budovy B.

Cena nájmu : 6.-€/m2/mesiac m2/ mesiac + 3,33.-€/ m2/ mesiac energie a služby (upratovanie, klimatizácia, zasadačka, atď.) Celková cena bez DPH za mesiac nájmu bez energií 400.-€. V prípade, ak ste platca DPH pripočítava sa k cene aj DPH. Optické internetové pripojenie si hradí nájomca. Kontakt: Mgr. Valentovič 0948/283434 nostridyven@gmail.com