Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 557 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomáš Holod
holod@expisreal.sk
0951 165 717

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

50% PRENÁJOM garsónka Bartošková, Dog friendly, blízko Tehelného pola Nové Mesto BA EXPISREAL

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Bartoškova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
25 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
22.02.2021
Aktualizované
22.02.2021
Cena 400,00 €/mes.
Tomáš Holod Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0951 165 717

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom garsónku na Bartoškovej ulici v Bratislave, v novom meste, (pri NTC a hokejovom štadióne). Garsónka je na 3ťom poschodí v bytovom dome s výťahom. Je kompletne vybavená všetkými spotrebičmi, vrátane televízie. V cene nájmu je aj internet a TV. Samozrejmosťou je možnosť menšieho psíka.

Kompletná občianska vybavenosť, v blízkosti je množstvo obchodov, skvelá dostupnosť do všetkých mestských častí pomocou MHD.

Kompletná cena je 400€, vrátane energii.

Radi Vám zodpovieme Vaše otázky na 0951 165 717