Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 536 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Jela Danková
jela.dankova@butterfly-reality.sk
+421 948 571 111

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

P R E N Á J O M 2i byt, Tomášikova ulica - KOLOSEO, Bratislava - Nové Mesto

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Mestská časť
Pasienky / Kuchajda
Ulica
Tomášikova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
50 m2
Celková plocha
52 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
26.02.2023
Aktualizované
26.02.2023
Cena 600,00 €/mes.
Ing. Jela Danková Butterfly-reality s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 948 571 111

Popis nehnutelnosti

Butterfly reality ponúka na prenájom príjemný 2 izbový byt v bytovom dome - Koloseo, na Tomášikovej ulici v mestskej časti Bratislava III - Nové Mesto.

Byt sa nachádza sa na 3/12 poschodí s výťahom. Výmera je 50 m2, patrí k nemu malý balkón a garážové parkovacie státie. Byt je orientovaný smerom na železnicu.

Dispozícia bytu : obývačka spojená s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, balkón

Byt je zariadený nábytkom a elektrospotrebičmi – teplovzdušná rúra, sklokeramická varná doska, chladnička mrazničkou, nová práčka a vysávač.

Lokalita: Bytový dom sa nachádza v obľúbenej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou a výbornou dopravnou dostupnosťou. V jeho blízkosti sa nachádza Fresh Market, Klientske centrum a neďaleko aj obchodné centrum ViVO (bývalý Polus). Jazero Kuchajda poskytuje možnosti na rôzne športové aktivity a prechádzky.

Cena prenájmu : Mesačný nájom vrátane garážového státia je 600,- € + 150,- € energie pre 2 osoby (správcovský poplatok, TUV, voda).

Byt je k dispozícii od 1.4.2023.Ing. Jela Danková
jela.dankova@butterfly-reality.sk
+421-948 571 111
www.butterfly-reality.sk

© COPYRIGHT Butterfly-reality, s.r.o. – Obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Butterfly-reality, s.r.o.