Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 740 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2iz.byt na prenájom pri OC VIVO – 2 x balkón.

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Pavlovská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
53 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
22.02.2021
Aktualizované
22.02.2021
Cena 500,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Panelový bytový dom v tichej ulici rodinných domov na Pavlovskej ul – kúsok od OC Polus.Výmera 53 m2, 3/4 posch. bez výťahu , 2 x balkón,pivnica.

Dispozícia:

V byte je samostatná spálňa, obývačka, kuchyňa, 2 väčšie balkóny (k bytu prislúcha aj pivnica 2,5 m2).

Vybavenie:

Kompl.zariadený nábytkom aj spotrebičmi, rolldor skrine, KTV + internet v cene.

Parkovanie aj vo dvore .

Výborná lokalita s kompl.obč.vybavenosťou.

Voľný od 1.3.

Cena za prenájom bytu: 500,- eur + 100,- eur energieKontakt na makléra: 0911 365 550, stavbyreal@gmail.com

Informácia pre klienta:Nájomca hradí províziu pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis , poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu/.