Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
231 978 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Viliam Hrozek
viliam.hrozek@artegos.sk
0902683699

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2-izbový byt na Kolibe

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Jeséniova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
58 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
25.07.2017
Aktualizované
15.08.2017
Cena 550,00 €/mes.
Viliam Hrozek Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt na Kolibe na ulici Jeseniova.           

Dispozícia bytu:

pozostáva z priestrannej vstupnej haly (9 m2), obývačky (15,10 m2), kuchyni(7 m2), kúpeľni (4,3 m2), WC (1,55 m2), terasy (7 m2), predzáhradky (33 m2). V spálni je manželská postel, v kúpelní je sprchovací kút, umývadlo a pračka, v obývačke je nábytok, v kuchyni kompletná kuchynská linka (keramická platňa, elektrická trúba, mikrovlná rúra, chladnička s mrazničkou), Alarm.
Za príplatok 50 EUR je možné si prenajať parkovacie miesto v spoločnej garáži v dome. Možnosť pripojenia internetu a TV.

Budova má vlastnú plynovú kotolňu, záhradu, je oplotená, má výťah.
Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite s dostupnosťou do centra mesta cca 10 minút MHD. Občianska vybavenosť v okolí, potraviny Tesco, MHD, materská škôlka. Možnosť turistiky, cykloturistiky, zimné športy. 

Cena prenájmu je 550Eur + 130Eur energie  

Kontakt: Viliam Hrozek, viliam.hrozek@artegos.eu, tel: 0902 683 699

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.