Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
316 270 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miškusová Miškusová
realadr@realadr.sk
911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom priestranného, zrekonštruovaného a zaria

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Jirasková
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
02.08.2020
Aktualizované
02.08.2020
Cena 500,00 €
Miškusová Miškusová Súkromná inzercia

Popis nehnutelnosti

Prenájom priestranného, zrekonštruovaného a zariadeného 2-izbového (62 m2) bytu, Jiskrova, Bratislava III - Nové Mesto ( okolie Steinu )s kompletnou občianskou vybavenosťou. Dispozícia bytu je nasledovná: predsieň,chodba,obývačka,spálňa,kuchyňa,špajza,kúpeľňa,samostané wc,šatník,2x balkón. Orientácia bytu V,Z. Výhody bytu: slnečný a dostatočne priestranný byt,uzatvorený dvor s detským ihriskom a oddychovou zónou len pre obyvateľov domu,klimatizácia,exteriérové ALU rolety,bezpečnostné dvere bytu,tichý vchod,super susedia,výťah,4.poschodie,tehlový bytový dom so vstupom na čip,zastávky MHD na všetky smery v BA vzdialené do 3 min. Cena prenájmu je 500 EUR/mesačne plus poplatky za energie,TV,internet sú spolu 180 EUR V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385