Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
327 976 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miškusová Andrea
realadr@realadr.sk
00421911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom pekného, zrekonštruovaný, zariadený 3-iz

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Robotnícka
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
29.03.2021
Aktualizované
29.03.2021
Cena 650,00 €
Miškusová Andrea Súkromná inzercia
Kontaktovať inzerenta 00421911495385

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Realadr s.r.o. Ponuka. 0911 495 385 Prenájom pekného, zrekonštruovaný, zariadený 3-izb. byt na Robotníckej ulici – 70m2, 5/5 poschodie s výťahom, orientácia JZ. V byte je káblová televízia, internet, spotrebiče, veľká lodžia, plastové okná. Popis bytu: Spálňa - manželská posteľ, vstavané skrine, komoda. Pracovňa – rozťahovacia posteľ, skrine, pracovný stôl na počítač. Obývačka – rozťahovacia sedačka, dánsky nábytok, stôl so 4stoličkami, TV. Kuchyňa – kuchynská linka, sklo-keramická doska, elek. trúba, mikrovlnka, chladnička, barový stôl, 3stoličky. V chodbe šatník, špajza. Kúpeľňa a samostatné WC. Byt je vhodný pre 2-4 osoby. Dom je zateplený, nové vstupné dvere do domu, zrekonštruovaný výťah a rozvody. Parkovanie vo dvore. Byt je voľný ihneď. Cena za prenájom 500 Eur + 150 eur energie spolu 650 eur káblová televízia Vybavenosť: základná škola, materská škôlka, gymnázium. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385. Cena je udaná vrátane energii, pripočítava sa depozit a odmena.