Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
312 393 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
David Štefanek maklér
David Štefanek
stefanek@promreal.sk
0905155152

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM 2 izb. bytu v bytovom komplex 3 veže s pekným výhľadom

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Bajkalská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
50 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
29.03.2020
Aktualizované
02.04.2020
Cena 450,00 €
David Štefanek Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Byt je slnečný a útulný, má dve izby a kuchynský kútik. V byte je veľká lodžia. Byt je plne vybavený - indukčná doska, rúra,mikrovlnka,varná kanvica chladnička, gauč, posteľ, práčka, televízor. Byt je orientovaný do kľudného dvora. Byt má plne bezbariérovú kúpeľňu a toaletu. V bytovom dome je nový bezbariérový výťah – ideálne napr. pre kočíky, ktoré netreba vynášať alebo nosiť. Byt je v nádhernom prostredí a v blízkosti domu sú viaceré detské ihriská a veľký park (Kuchajda, Ružinovské jazero). Hneď vedľa domu sú aj potraviny, lekáreň, reštaurácie a iná občianska vybavenosť.

Byt je v asi 10 rokov starej novostavbe – bytový komplex 3 veže – III veže. Cena za služby spojené s užívaním bytu je zahrnutá v cene. Byt je na 17 podlaží / 16 poschodí. K bytu je parkovacie státie v podzemnej garáži priamo v dome.

Cena prenájmu je:
-700 € mesačne + depozit,

- provízia pre RK vo výške 1 nájomného

V prípade záujmu či otázok mi prosím napíšte správu prostredníctvom kontaktného formulára, reagujem rýchlo.