Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 286 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Richard Guzman maklér
Bc. Richard Guzman
richard@axisreal.sk
0918 777 775

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL:: 7-izbový RODINNÝ DOM s nádhernou terasou, zeleň, súkromie

Typ
Predaj
Mesto
Nové Mesto
Mestská časť
Kramáre
Ulica
Royova
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
430 m2
Celková plocha
450 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
7
Pridané
01.07.2020
Aktualizované
16.10.2020
Bc. Richard Guzman Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0918 777 775

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj 7-izbový RODINNÝ DOM s nádhernou záhradou plnou ZELENE a SÚKROMÍM. Dom bol skolaudovaný v roku 2000. Nachádza sa v lokalite Bratislava III - Kramáre na Royovej ulici v ŠIRŠOM CENTRE MESTA.
Dom je postavený na veľkom 701 m2 pozemku so zastavanou plochou 200m2. Na pozemku sú vysadené vzrastlé stromy a okrasné dreviny, súčasťou je veľká terasa (100 m2) s posedením a grilom. Z terasy je vidieť panorámu Bratislavy a Horský park. Dom má celkovú podlahovú plochu približne 450 m2 z toho suterén má 6 úžitkových miestností o rozlohe cca 90m2 plus PODZEMNÚ GARÁŽ pre 3 autá o veľkosti cca 85m2 ktorá je prepojená s halou na – 1 NP. Na prízemí (1.NP) sa nachádza obývacia miestnosť, pracovňa / hosťovská izba, kuchyňa a priľahlá komora, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou, bidetom, kúpeľňovou skriňovou zostavou so zrkadlom a umývadlom a priestranná vstupná hala so vstavanými skriňami. Prvé poschodie (2 NP) ma úžitkovú plochu cca 125 m2. Dom je orientovaný do pokojnej ulice s malou dopravnou zaťaženosťou. Prevažná orientácia jednotlivých izieb je na JUH, Východ a Západ. Na ulici je možnosť parkovania ďalších 3 vozidiel na vlastnom pozemku s vybudovaným pozdĺžnym státím. Ako BONUS je v cene pri dome na pozemku postavený druhý DOMČEK, vhodný na využitie ako ateliér alebo pracovňa, prípadne na uloženie sezónneho záhradného nábytku.

STAV BYTU:
Dom je TEHLOVÝ (Wienerberger 45 cm) má kvalitné ZATEPLENIE, HLINÍKOVÉ okná, drevené parkety s tropického dreva, v kuchynskej časti kombinované s dlažbou. Na každom poschodí je kúpelňa s priamym presvetlením a vetraním s vaňou a sanitou a nezávislé WC. V PRIESTRANNEJ obývacej miestnosti s priamym vstupom na terasu sa nachádza krb, galéria je s výhľadom na záhradu. ZÁHRADA má viacero pôvodných aj novo vysadených viacročných drevín. Pochôdzna časť TERASY má povrch z terasových drevených dosák z tropického dreva Bankirai. Na priestrannej terase je pokojné záhradné sedenie s veľkorozponovou tieniacou markízou na diaľkové ovládanie. O trávnatý a iný porast sa stará automatický zavlažovací systém. Na prvom poschodí sa nachádza 5 NEPRECHODNÝCH izieb s klimatizáciou, z toho jedna s logiou. Nachádza sa tu kúpeľňa s umývadlami, z galérie chodby je výhľad do obývacej časti domu a na záhradu. V suteréne sa nachádza fitness miestnosť so sprchovým kútom a fínska SAUNA, práčovňa, kotolňa a ďalšie 4 miestnosti, ktoré sú využívané ako šatník alebo ako úložné priestory. Veľká GARÁŽ ľahko dostupná s ulice je prepojená s halou v suteréne chodbou a zmestí sa do nej aj niekoľko áut.

LOKALITA:
Byt sa nachádza v lokalite s VÝBORNOU dostupnosťou do centra mesta, s dobrou občianskou vybavenosťou. V okolí sa nachádza pošta, potraviny, cukráreň, notár, súkromné jasle a iné prevádzky. Je dobre dostupná MHD / trolejbusové a autobusové spojenie priamo do centra mesta do 3 min. Výhodou je blízkosť nemocnice na Kramároch, LESOPARK na Kamzíku s množstvom rekreačných aktivít ako aj príjemné prostredie Horského parku 15 min.

/ RODINNÝ DOM / PREDAJ / BRATISLAVA III. KRAMÁRE / ULICA ROYOVA / TERASA / ZÁHRADA / POSEDENIE / 700M2 / GARÁŽ / ŠATNÍK / POSCHODIE / SAUNA

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.