Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 836 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Pavol Čambalik
cambalik@bonoreal.sk
+421911933556

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj stavebného pozemku v Lamači - Pod Zečákom

Typ
Predaj
Mesto
Lamač
Ulica
Pod Zečákom
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
556 m2
Pridané
07.07.2021
Aktualizované
01.01.2022
Cena 395 000,00 €
Pavol Čambalik Bono Real spol. s r.o.
Kontaktovať makléra +421911933556

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj oplotený stavebný pozemok - výstavba rodinného domu Bratislava-Lamač na ulici Pod Zečákom. Pozemok sa nachádza v tichej časti starého Lamača v slepej ulici. K pozemku vedie betónová cesta, v blízkosti sú už postavené novostavby rodinných domov. Na pozemok sú privedené všetky inžinierske siete / voda, elektrina, plyn, príprava na napojenie na kanalizáciu/. je ohraničený plotom s tvárnic. K pozemku je vydané už stavebné povolenie na projekt výstavby rodinného domu viď v obrazovej prílohe. Kúpou pozemku budúci majiteľ nadobúda tiež spoluvlastníctvo k príjazdovej ceste.
Plocha: pozemku 556m2. Rozmery cca 32 x 34 m. Rovinatý pozemok. Na pozemku sa nachádza vodovod, plynová prípojka, kanalizácia.
Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, dom v blízkosti prírody.

Cena 395 000 € vrátane provízie pre RK

Kontakt: 0911 933 556