Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 372 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ 2x stavebný pozemok Lamač, Zelenohorská EXPISREAL

Typ
Predaj
Mesto
Lamač
Ulica
Zelenohorská
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
960 m2
Pridané
23.06.2020
Aktualizované
15.09.2020
Cena 295,00 €/m2
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj dva susediace slnečné stavebné pozemky o výmere 2x480 m2 spoločne s prístupovou cestou (ku každému pozemku polovičný podiel k prístupovej ceste), na rozhraní ulíc Zidiny a Zelenohorská, Bratislava - Lamač kúsok od lesa, k pozemkom vedie asfaltová a betónová prístupová cesta, z inžinierskych sietí sú na pozemkoch dostupné elektrina a mestský vodovod, v blízkosti (8 metrov) od hranice pozemkov sa nachádza kanalizácia a plyn. Pozemky sú oplotené, pre bližšie informácie o parcelách pozrite priloženú geodetickú dokumentáciu. Výborná dostupnosť do centra mesta cca 10 minút autom. Krásne prostredie, veľa zelene, v blízkosti Železná studnička a taktiež obchodné centrum Galéria Lamač, kde sa nachádza množstvo obchodov vrátane Hypermarketu Tesco. Zastávka MHD je cca 5 minút pešej dostupnosti. V rámci územného plánu mesta Bratislavy sa v tejto lokality počíta s výstavbou RD.

cena 295 €/m2 za m2.

Viac info na 0951 165 717.